News
Overview
Key Features
The Team
Press
Přehled

"1916 – první světová válka. Mladý americký voják jménem Simon Bukner se přidá ke spojenecké armádě a brzy poté zažívá hrůzy války na vlastní kůži. Rychle si však uvědomí, že Němci nejsou jedinou hrozbou. Pod bitevními poli a zákopy první světové války číhá větší zlo: odvěká, avšak tajná válka mezi upíry a démony, která se začíná rozlévat i do našeho světa. Bukner byl vržen doprostřed tohoto nadpřirozeného konfliktu a musí bojovat, aby zachránil lidstvo před temnými silami, a zvolit si zvláštní spojenectví, aby válku ukončil.

NecroVisioN je střílečka z pohledu první osoby, která se odehrává na nejrůznějších místech - od hrůzostrašných a krvavých zákopů první světové války po tajné laboratoře a podzemní jeskyně zamořené děsivými nemrtvými bytostmi. Při riskantním pronikání do toho hrozivého světa se musíš probojovat legiemi německých vojáků a odporných příšer. Příběh inspirovaný neblaze proslulým autorem hororů H. P. Lovecraftem kombinuje historicky přesné lokace a zbraně se stvořeními jako z noční můry. V důsledku toho bojují hráči proti nepřátelům pomocí autentických zbraní z doby první světové války, nadpřirozených, ale mocných výtvorů démonů, upíří technologie, a když se akce dostane moc blízko k tělu, řadou bojových pohybů."


Gallery
Download
System Req
Forum
Order
En Fr De Es It Ru Pl Cz Hu

logos

1C 505 games The Farm 51 Aspyr
© 2010 1C Publishing EU s.r.o. Published and distributed by 505 Games under a license from 1C Company. Published and distributed in North America by Aspyr Media. Aspyr and the Aspyr "star" logo are federally registered trademarks of Aspyr Media, Inc., and may not be used or reproduced without the prior express written permission of Aspyr Media, Inc. All rights reserved. Other products and company names mentioned herein may be trademarks of their respective owners. Developed by The Farm 51. All rights reserved. Uses Bink Video. Copyright © 1997-2010 by RAD Game Tools, Inc. Uses Miles Sound System. Copyright © 1997-2010 by RAD Game Tools, Inc. NecroVisioN uses Havok®. © Copyright 1999-2010 Havok.com, Inc. (and its Licensors). All rights reserved. See www.havok.com for details.